MÖBLER / Bord / Sybord 10717741

nr 1071 7741

Sybord

Sengustaviansk stil, längd: 60 cm, djup: 40 cm, höjd: 70 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 november 2016
kl 19:23:20